X
O nás Služby Novinky Fotogaléria Blog Darčekové poukážky Kontakt

Blog

 • Skin scrubber, ultrazvuk, ozonizer

  Pri kozmetike v salone Niki Design pouzivame nasledovne prístroje:

  1) Skin scrubber
  Prístroj pomocou ultrazvuku vykonáva peeling, hĺbkové čistenie, lifting a vpravovanie aktívnych látok do hlbších vrstiev pokožky. Ultrazvuková hlavica vibruje intenzitou 27Khz, táto intenzita je vhodná na peeling a hĺbkové čistenie. Je možnosť nastaviť tri stupne intenzity, podľa citlivosti klienta. Hlavný účinok ošetrenia spočíva v odstránení odumretých buniek, zvyšného kožného mazu a baktérií. Ošetrenie je príjemné, nenáročné na čas a s okamžitým viditeľným účinkom.

  Účinky Skin Scrubberu:
  – hĺbkový peeling
  – hĺbkové čistenie pleti
  – prekysličovanie tkaniva
  – mikromasáž hlbších vrstiev tkaniva
  – lymfodrenážny účinok
  – povzbudenie procesu látkovej výmeny a tvorby enzýmov
  – podpora vstrebávania hydrofilných a lipofidných látok, vitamínov
  – normalizácia stavu pokožky

  Prevádzková frekvencia: 25-27 kHz

  2) Ultrazvuk
  Kozmetický ultrazvuk Digitálny F – 702. Ošetrenie ultrazvukom patrí k novým a zároveň najosvedčenejším metodám v kozmetike. Ultrazvukové vlnenie spôsobuje v tkanive vibráciu / mikromasáž / a teplo. Pre kozmetiku je snáď najdôležitejší fonoforézny účinok.Pôsobením ultrazvukového vlnenia sa uvoľnia stavebné prvky pokožky a tak sa olejovité a emulzné látky vynikajúco aplikujú. Ošetrenie je príjemné, nenáročné na čas a s okamžitým viditeľným účinkom.

  Účinky ultrazvuku: prekysličovanie tkaniva – mikromasáž hlbších vrstiev tkaniva – lymfodrenážny účinok (Lymfodrenáž je jediný fyziologický spôsob ošetrenia kože a podkožia, ktorý môže spôsobiť ich regeneráciu. Cielená regenerácia ohrozenej partie starnúcej kože je problémom nielen pre dermatológov, ale aj pre kozmetiku. Moderná kozmetika je nemysliteľná bez znalostí lymfatického systému, na ktorom visí bremeno transportu tkanivového moku a na ktorých žilný systém zo svojej zákonitej funkcie nestačí. Lymfodrenáž podporuje odtok lymfy z tkaniva bez posilovania prítoku krvi. Čistí telo od odpadových produktov látkovej výmeny a zlepšuje prekrvovanie a tým zásobuje tkanivo kyslíkom a výživnými látkami, čo pôsobí blahodarne na organizmus).
  – povzbudenie procesu látkovej výmeny a tvorby enzýmov – odvod splodín metabolizmu – redukcia tukových  – vankúšov a odstraňovanie celulitídy – podpora vstrebávania hydrofilných a lipofidných látok, vitamínov – normalizácia stavu pokožky – uvoľnenie napnutého svalstva.

  Technické parametre prístroja:
  dve ultrazvukové  hlavice max. výkon : tvár: 0,7 W/cm², telo: 2,7 W/cm²

  3) ozonizer
  Kozmetický prístroj,ktory sa používa pri ošetrení aknóznej a seborreickej pleti. Prístroj vytvára vysoké napätie, ktoré vzniká transformáciou striedavého prúdu. Elektrický výboj, ktorý vzniká, dráždi nervové zakončenia. Vzniká tým rozšírenie kapilár, zlepší sa prekrvenie, vzniknutý ozón má dezinfekčné učinky. Jeho používanie zvyšuje prekrvenie, vysušuje a dezinfikuje pokožku. Prístroj slúži na dezinfenkciu pleti po hĺbkovom čistení. Má antiseptické a dezinfekčné účinky.

  Vysokofrekvenčný prúd

  Pri liečení dostane pokožka priamy prúd a vznikne fyzické a chemické dráždenie. Sklenené trubice najčastejšie obsahujú argón (červená farba), alebo neón (modrá farba) – vzácne vzácne plyny. Plyny ionizujú na vplyv el. prúdu. Keď priblížime ošetrovaciu hlavicu ku pokožke vznikajú iskry na povrchu pokožky a vznikne ozón s dezinfekčným účinkom.

  Účinky liečby:

  -Dezinfikuje
  -Sťahuje póry
  -Vysušuje a upravuje lymfatické uzliny
  -Zvyšuje látkovú výmenu
  -Posilňuje steny žíl
  -Zvyšuje krvný obeh

  Doporučuje sa:

  -Na pokožku s akné
  -Pokožka s rozšírenými pórmi
  -Na mastnú pokožku
  -Na zjazvenú pokožku
  -Pri vypadávaní vlasov
  -Proti lupinám
  -Dezinfekcia po čistení pleti

Kontakt

Adresa a miesto, kde nás najdete

Niki Design, s.r.o.
Turecká 40, 940 01, Nové Zámky
IČO: 50 259 458, DIČ: 2120252706, IČ DPH: SK2120252706

Telefón: +421 907 821 735
E-mail: info@nechtovydizajn.sk

Prevádzka: Niki Design, Turecká 40, 940 02, Nové Zámky
(Slepá ulica oproti poisťovni Allianz, centrum mesta)