X
O nás Služby Novinky Fotogaléria Blog Darčekové poukážky Kontakt

Naše služby

 • 4

  Kozmetika

  ✅  hĺbkové čistenie pleti
  ✅  regeneračné ,protivráskové a hydratačné ošetrenia
  ✅  masáž tváre,krku a dekoltu
  ✅  prístrojové ošetrenie - skin scrubber, ultrazvuk 
  ✅  úprava a farbenie obočia
  ✅  4D mihalnice
  ✅  chemický peeling
  ✅  mezoterapia
  ✅  líčenie 

   

  1/ MATIS  Paris - kozmetické ošetrenia 

  MATIS  Paris - "Láska na prvý dotyk"
  Salónne ošetrenia sú viac než len kozmetické ošetrenie..je to spojenie niekoľkých druhov masáží s luxusnými produktmi,príjemné vône,prírodné ingrediencie ,špeciálne  protokoly,techniky,metódy,vysoký štandard a viditeľné výsledky.
  Medzinárodne uznávaná luxusná značka vo viac ako 65 krajinách na celom svete, 80 ročná tradícia, ktorá si vydobyla prvé miesto medzi luxusnými značkami v ošetrení a pleťovej starostlivosti a pýši sa najlepšími výrobnými postupmi - exkluzívne aktívne zložky,100%čistená voda nevyhnutná pre vysokú znášanlivosť produktov.Spôsoby spracovania a účinnosť produktov sú pod starostlivým lekárskym dohľadom.
  Certifikátom ISO 22716 je garantovaná 100%kvalita produktov MATIS Paris👍

  2/ CHEMICKÝ PEELING MCCM  

  Dôkladná  regenerácia pleti po lete..Suchá,dehydrovaná pleť,nerovnomerný odtieň ,pigmentové škvrny,vrásky..Prinášame Vám účinné riešenie,vyhrajte boj s nedokonalou pleťou s chemickým peelingom.Ošetrenie spočíva v aplikácii ovocných kyselín podľa typu pleti - kyselina mandľová, glykolová, mliečna..Pôsobením týchto kyselín sa odlúčia povrchové vrstvy kože. Nasleduje proces hojenia a obnovuje sa štruktúra pleti.

  3/ MCCM Mesosystem Mezoterapia 

   STOP VRÁSKAM so superaktívnou zložkou Argireline..Toto ošetrenie je úžasné protivráskové ošetrenie s prirodzeným účinkom botox-like.Viditeľne redukuje mierne aj hlbšie vrásky,pokožku vypne a vyhladí.Predstavuje šetrnú,veľmi účinnú alternatívu k zákrokom estetickej  medicíny. 

  Riešenie  kozmetických nedostatkov pleti so silným hydratačným a spevňujúcim účinkom..Kyselina hyaluronová 2,5% a DMAE 3% a aplikácia jedinečnej masky s účinkami podobnými botoxu pre silný anti-ageing a omladenie pleti,vyplňuje priestory medzi kolagénovými vláknami,podporuje tvorbu kolagénu.. Ošetrenie je vhodné pre pokožku tváre,krku a dekoltu s vráskami a jazvami,redukuje vrásky a mimické linky.

  4/ Le Chaton kozmetika

  Prírodná  bio kozmetika z kozieho mlieka, vzácnych výťažkov liečivých rastlín a morských rias vyrábaná v Českej republike .Obsahuje to najlepšie z prírodných mliečnych produktov. Zaručuje maximálne ukľudnenie pleti a minimálne alergické reakcie. Kozmetické prípravky prešli náročným klinickým testovaním s vynikajúcim výsledkom. Úlohou prípravkov je ochrana pokožky pred pôsobením vonkajších negatívnych vplyvov a pred predčasnými prejavmi starnutia.
  Produkty pôsobia v hlbších vrstvách pokožky, spomaľujú jej starnutie a zároveň odstraňujú už viditeľné stopy času, zaisťujú takzvanú anti-ageing starostlivosť. Účinné látky, ktoré patria k tzv. high-tech, sa dovážajú od renomovaných svetových firiem Biotech Marine (morské riasy, Francúzko), Provital a Lipotec (rastlinné extrakty a morský planktón, Španielsko) a je pre nich charakteristická vysoká účinnosť a často okamžitý efekt.
  5/Lady Stella kozmetika 
   
  Prírodná kozmetika vyrábaná v Maďarsku od roku 1952. Kvalitné produkty chránia pokožku pred pôsobením vonkajších vplyvov ..v ponuke je široký rad produktov určených pre rôzne vekové skupiny a na riešenie mnohých problémov s pokožkou.
    
  5/Líčenie - denné, věcerné

  Profesionálne líčenie s kvalitnými produktami značky GOSH, MaxFactor .. poradíme Vám aj vo výbere vhodných  produktov pre Vás ..všetky produkty je možné zakúpiť u nás v salóne..

Kontakt

Adresa a miesto, kde nás najdete

Niki Design, s.r.o.
Turecká 40, 940 01, Nové Zámky
IČO: 50 259 458, DIČ: 2120252706, IČ DPH: SK2120252706

Telefón: +421 907 821 735
E-mail: info@nechtovydizajn.sk

Prevádzka: Niki Design, Turecká 40, 940 02, Nové Zámky
(Slepá ulica oproti poisťovni Allianz, centrum mesta)