X
O nás Služby Novinky Fotogaléria Blog Darčekové poukážky Kontakt

Blog

 • Japonská manikúra

  Japonská manikúra  patrí medzi najobľúbenejšie ošetrenia prírodných nechtov. Využíva sa poškodených nechtoch ale aj pri zdravých. Pre dokonalý efekt je potrebné toto ošetrenie absolvovať. Japonská manikúra je regeneračná kúra pre nechty, ktorá im dodá množstvo vitamínov a minerálov. Na povrchu nechtu sa vytvorí ochranná vrstva,ktorá pôsobí ako ochranný štít a bráni mechanickému poškodeniu. Je určená pre ľudí, ktorí majú jemné, krehké, lámavé a štiepajúce sa nechty, ktoré potrebujú posilniť a zregenerovať. Taktiež pre ľudí so zdravými nechtami, ktorí chcú lesk a dokonalú manikúru.

  Postup pri aplikácii

  Po bežnej manikúre, ktorou je ošetrenie nechtovej kožičky a vytvarovanie nechtov, nasleduje japonská manikúra. Pomocou špeciálneho pilníka sa povrch nechtu jemne prebrusi-vyhladi. Po vyhladení nechtu sa povrch odmastí a nanesie sa  špeciálna pasta s  vitamínmi. Prostredníctvom jelenicovej hubky vtláčame túto pastu na povrch nechtu. Pastu tvorí prírodná hornina betonit, ktorá obsahuje dôležité látky pre metabolizmus koreňa. Ďalším krokom je preleštenie nechta špeciálnym práškom pomocou druhej jelenicovej hubky, ktorý obsahuje parafíny, včelí vosk, glyceríny, pantheol, lanolín, kremík, zinok a vitamíny A, E s provitamínom B5, vďaka ktorým sú nechty zregenerovanè a zredukuje sa ich štiepenie a lámanie. Nechty sú po ňom krásne lesklé a vyživené.

  Aký je výsledok ?

  Japonská manikúra odrastá spolu s nechtami a po čase budete vidieť rozdiel. Pre naozaj kvalitný efekt pevných nechtov je potrebné ju opakovať minimálne trikrát za sebou, približne za mesiac.

Kontakt

Adresa a miesto, kde nás najdete

Niki Design, s.r.o.
Turecká 40, 940 01, Nové Zámky
IČO: 50 259 458, DIČ: 2120252706, IČ DPH: SK2120252706

Telefón: +421 907 821 735
E-mail: info@nechtovydizajn.sk

Prevádzka: Niki Design, Turecká 40, 940 02, Nové Zámky
(Slepá ulica oproti poisťovni Allianz, centrum mesta)