X
O nás Služby Novinky Fotogaléria Blog Darčekové poukážky Kontakt

Blog

 • Gold lashes 3D/4D mihalnice

  GOLDLASHES ako značka

  Predlžovanie mihalníc je nová populárna služba, pomocou ktorej pôsobia prirodzené mihalnice dlhšie a hustejšie. 3D umelé mihalnice sú jedinečné syntetické vlákna mihalníc, ktoré sú kučeravené tak, že dokonale kopírujú prirodzené mihalnice. Sú nalepované po jednom na vlastné mihalnice tak, že výsledkom sú prirodzené, krásne a zmyselné mihalnice. 3D umelé mihalnice boli vyvinuté na každodenné použitie.

  Ako vyzerajú 3D umelé mihalnice po aplikácii?

  Pri odbornej aplikácii umelých mihalníc je ich vzhľad aj pocit taký istý, ako pri prirodzených mihalniciach. Nikto nezbadá, že máte nalepené umelé mihalnice. Budú si myslieť, že ste sa narodili s krásnymi a dlhými mihalnicami!

  Ako dlho sa udržia 3D mihalnice?

  Pri predlžovaní mihalníc správne nanesené umelé mihalnice vydržia do konca rastového cyklu prirodzených mihalníc. Životnosť mihalníc je u každého iná, závisí od každodenne vykonávanej činnosti, ale všeobecne môžeme skonštatovať, že 80-90% mihalníc vydrží cca. 4 týždne.

  Ako často je potrebné mihalnice dopĺňať?

  Moderná technológia vyvinutá prostredníctvom GOLD LASHES, resp. vysoko odborné školenia umožňujú, aby dopĺňanie mihalníc nebolo potrebné. Dopĺňanie je potrebné vykonať iba v tom prípade, ak zákazník veľmi rýchlo stráca svoje vlastné mihalnice, v takomto prípade sa odporúča dopĺňať ich minimálne raz za dva týždne.

  Môžem používať špirály na mihalnice ak mám nalepené 3D umelé mihalnice?

  Áno, je to možné, nie je to však potrebné, predĺženie mihalníc vytvára taký dojem, ako keby špirála už použitá bola. Používajte výlučne špirály na báze vody, NIKDY NIE NA BÁZE OLEJA ALEBO VODE ODOLNÉ ŠPIRÁLY Vode odolné špirály, resp. akékoľvek špirály na báze oleja oslabujú lepidlo a skracujú životnosť mihalníc, tým pádom mihalnice skôr vypadajú. ODPORÚĆAJÚ SA VÝLUČNE ŠPIRÁLY URČENÉ NA PREDĹŽENÉ MIHALNICE, tieto sa nanášajú výlučne na konce mihalníc, nie ku koreňom! Pri zmývaní špirály postupujte rovnako obozretne. Používajte výlučne vodu a mydlo, nepoužívajte odličovače, ktoré uvoľňujú a poškodzujú umelé mihalnice. Odporúčame špirálu MAX2 s liečivými rastlinami. Môžem sa kúpať, sprchovať, cvičiť alebo navštíviť liečivé kúpele kým mám nalepené umelé mihalnice? Áno, lepidlo je vode odolné, takže tieto aktivity umožňuje. Je potrebná zvýšená pozornosť, ale miera poškodenia je zanedbateľná. 

  Používaním fixačného protektora MAX2 dokážeme výrazne zväčšiť trvácnosť a odolnosť umelých mihalníc. Napriek všetkému odporúčame, aby ste si 24 h po nanesení umelých mihalníc neumývali oči.

  Môžem používať kulmu na riasy ak nám predĺžené mihalnice?

  Neodporúčame mechanické vytáčanie mihalníc, pretože poškodzuje 3D umelé mihalnice, rovnako ako prirodzené mihalnice. 3D umelé mihalnice sú prirodzene vytočený tvar, pokiaľ si ich však želáte mať ešte viac kučeravé, odporúčame používať MAX2 kulmu na riasy s tepelným účinkom s napájaním na batériu. Používajte ju odborne, nesprávne používanie kulmy môže uvoľniť mihalnice a vyrovnať ich.

   

  Odpovede na otázky zákazníčok

  Ako sa mám starať o predĺžené mihalnice?

  • Po nalepení umelých mihalníc nesmú prísť 24 hodín do styku s vodou.
  • Sráňte sa sauny a parného kúpeľa.
  • Nenechajte tiecť prúd vody bezprostredne na mihalnice.
  • Nepretierajte si oči.
  • Používajte špirály na báze vody (v prípade, ak sa rozhodnete používať špirálu)
  • V prípade ak používate špirálu, nanášajte ju od stredu mihalníc po konce, dbajte, aby sa farba nedotýkala korienkov.
  • Používajte odličovadlo na báze vody.
  • Na mihalnice nepoužívajte trvalú (dauer).
  • Nepoužívajte mechanickú kulmu na riasy, ale výlučne kulmu s tepelným účinkom s napájaním na batérie.
  • Mihalnice nevyťahujte (môžete s nimi vytiahnuť aj prirodzené mihalnice, resp. poškodiť korienky)

  Sú tieto výrobky schválené (Štátny kontrolný ústav)? Sú bezpečné?

  Všetky výrobky GOLD LASHES sú zaradené v evidencii ÚVZ, zloženie výrobkov zodpovedá direktívam EU pre kozmetické výrobky. Technológia vyvinutá GOLD LASHES je bezbolestná a taká relaxačná, že väčšina klientov usne. Napriek tomu ak bude vykonávať predlžovanie mihalníc neškolená osoba, môže dôjsť ku poškodeniu prirodzených mihalníc. Odporúčame, aby ste využili výlučne služby nami vyškolených odborníkov.

  Ako dlho trvá nalepenie 3D umelých mihalníc a ako to prebieha?

  Väčšinou to trvá od 45 minút do poldruha hodiny, ak je predlžovanie vykonávané školeným odborníkom. Ak službu vykonáva čerstvo vyškolená osoba, procedúra môže trvať aj dve hodiny. Vy medzitým pohodlne ležíte na posteli a oči máte zatvorené. Pri nalepovaní mihalníc vám bude na spodné mihalnice položená gélová podložka s koenzýmom Q10. 3D umelé mihalnice sú nalepované po jednom.

  Ako si viem vybrať vzhľad, ktorý sa mi páči?

  3D umelé mohalnice sú dostupné v rozdielnyh dĺžkach, hrúbkach, oblúkoch a farbách. V prvom rade je potrebné osobné stretnutie s klientom, na ktorom sa upresní aké mihlalnice si bude klient želať. Prirodzené mihalnice musia byť vyšetrené, aby sme určili akú dĺžku a hrúbku mihalníc unesú. Každá jedna mihalnica sa môže líšiť svojou hrúbkou aj dĺžkou. Tieto faktory musíme mať na zreteli pri výbere konečného vzhľadu a štýlu klienta. Dôležité je, aby mihalnice pôsobili prirodzeným dojmom. Na základe osobitných želaní klienta môžeme nalepiťaj mimoriadne zvodné až extrémne mihalnice, ktorými upriamime na seba pozornosť v spoločnosti.

  Predstavenie predlžovania mihalníc

  Čo znamená predlžovanie mihalníc?

  3D umelé mihalnice sú jedinečné, tváce a syntetické vlákna, ktoré sú po jednom nalepované na vlastné prirodzené mihalnice a tým sa mihalnice stávajú hustejšie, dlhšie, vydržia 5-8 týždňov, ich životnosž závisí od:
  • kvality použitého základného materiálu
  • odborného nalepenia
  • do akej miery sa o nich klient stará
  • od prirodzeného rastového cyklu mihalníc danej osoby

  Priemerne u jedincov mihalnice vypadajú za 45-90 dní a ihneď začínajú rásť nové mihalnice. Prirodzený rastový cyklus mihalníc klienta a to, ako sa klient o mihalnice stará, vo veľkom ovplyvňuje trvácnosť väzieb 3D umelých mihalníc.

  Pre štúdio krásy je dôležité, aby pozorne sledovalo najnovšie a najvyhľadávanejšie trendy. Dopĺňanie mihalníc sa stalo skutočne populárnym v roku 2004, od tej doby tvorí základ nového priemyselného odvetvia. V Amerike je jednou z najvyhľadávanejších služieb, vďaka tomu sa stalo v amerických kozmetických salónoch už takmer základnou službou. Aj v našej krajine rastie popularita týchto služieb, o pár rokov bude tiež tvoriť základnú službu kozmetických salónov. Popularita týchto služieb súvisí s filmovými hviezdami, resp. populárnymi sa stali vďaka tým, ktorí majú radi nádherné, zvodné a pritom prirodzene pôsobiace mihalnice.

  Výhody dopĺňania mihalníc:

  • Predlžujú vlastné mihalnice.
  • Trvale tmavšie sfarbenie prirodzených mihalníc.
  • Predlžovanie mihalníc podvihuje oči a tým sa stávajú viac otvorené.
  • Vzbudzujú mladší dojem.
  • Šetria čas klientov, pretože sa mihalnice nemusia farbiť.
  • Farba použitého lepidla je čierna, preto vzbudzuje taký dojem, ako keby boli mihalnice farbené, a to bez zhlukov farby.

  Rastové fázy mihalníc

  Rast mihalníc nie je priebežný, ich životný cyklus možno rozdeliť na 3 etapy:

  1. Anagéna (rastová) fáza
  Je to aktívna fáza vlasov. Matrixové bunky sa pri korienkoch vlasov rýchlo rozmnožujú. Vytvorí sa nový vlas, ktorý prerazí na povrch. Aktívna rastová fáza mihalníc je veľmi krátka,trvá cca. 30-45 dní. V tejto fáze sa naraz nachádza 80-85 % všetkých mihalníc.

  2. Katagénna (prechodná) fáza
  Rast mihalníc (mitóza) sa zastavuje, vlasové korienky sa zmenšujú (involúcia), vonkajšie korienkové obaly sa scvrkávajú a spájajú sa s korienkami mihalníc. Väčšina matrixových buniek sa oddeľuje od papily, zanechávajúc za sebou malú skupinu buniek putujú spolu s mihalnicou do určitej úrovne smerom nahor. Táto fáza je krátka, trvá 1-2 dni. V tejto fáze sa naraz nachádza 0,5-3% mihalníc.

  3. Telogéna (pokojová) fáza
  Pokojová fáza trvá 3-5 mesiacov a v tejto fáze je naraz 10-15% mihalníc. Ak vytiahneme mihalnicu v tejto fáze, na korienkoch bude viditeľná suchá, tvrdá, biela látka. Spodná časť vlasového korienka vtedy už chýba. Na konci pokojovej fázy sa zo zvyškov matrix vytvárajú nové mihalnice (skorá anagénna fáza), počas rastu vypudí predchádzajúcu mihalnicu, ktorá je upevnená iba vďaka svojmu kutikulu (vypudzovacia telogénna )

  Klinický stav
  Nevykonávajte nalepovanie 3D mihalníc u takých zákazníkov, ktorí majú ružové oči, majú jačmeň v oku, alergiu, resp. iný taký problém, ktoré môžu byť ošetrením ďalej dráždené. Okrem toho sa ošetrenie neodporúča vykonávať u pacientov trpiacich astmou, výpary z lepidla môžu iritovať sliznicu.

  Hygiéna a bezpečnosť Alergická reakcia

  3D umelé mihalnnice sa môžu nalepovať iba na prirodzené mihalnice, bez toho aby prišli do styku s pokožkou. U mimoriadne citlivých klientov sa napriek tomu môžu vyskytnúť alergické reakcie. V prípade vzniku alergickej reakcie ošetrenie ihneď prerušte, a odstráňte 3D umelé mihalnice. Ak klient odmietne odtránenbie 3D mihalníc, zadokumentujte, že bol oboznámený so všetkými potrebnými bezpečnostnými radami a klient podpísal dodatočné vyhlásenie. Presvedčte sa o tom, že ste všetky okolnosti a presný čas v súvislosti s alergickou reakciou zadokumentovali a zaevidujte všetky telefonické hovory v súvislosti s týmto.

  Pre nositeľov kontaktných šošoviek

  Z prezieravosti je potrebné, aby si klient pred zahájením ošetrenia vybral kontaktné šošovky. V prípade, že sa náhodou dostane klientovi do oka lepidlo, šošovky sa zlepia. Nezabudnite klienta upozorniť pred prvým ošetrením, aby si so sebou priniesol aj roztok na šošovky spolu s puzdrom.

  Lepidlo

  V prípade, ak sa lepidlo dostane do očí zákazníka, oči okamžite vymyte vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Dbajte na to, aby lepidlo neprišlo do styku s pokožkou, pretože môže vyvolať reakcie a alergie. Ak sa lepidlo dostane na pokožku, zmyte ho mydlom a vodou a odstráňte ho odlakovačom. V prípade iritácie pokožky kontaktujte lekára.

Kontakt

Adresa a miesto, kde nás najdete

Niki Design, s.r.o.
Turecká 40, 940 01, Nové Zámky
IČO: 50 259 458, DIČ: 2120252706, IČ DPH: SK2120252706

Telefón: +421 907 821 735
E-mail: info@nechtovydizajn.sk

Prevádzka: Niki Design, Turecká 40, 940 02, Nové Zámky
(Slepá ulica oproti poisťovni Allianz, centrum mesta)