X
O nás Služby Novinky Fotogaléria Blog Darčekové poukážky Kontakt

Blog

 • Skin scrubber, ultrazvuk, ozonizer

  Prístroj pomocou ultrazvuku vykonáva peeling, hĺbkové čistenie, lifting a vpravovanie aktívnych látok do hlbších vrstiev pokožky. Ultrazvuková hlavica vibruje intenzitou 27Khz, táto intenzita je vhodná na peeling a hĺbkové čistenie.

  prečítať
 • Japonská manikúra

  Japonská manikúra patrí medzi najobľúbenejšie ošetrenia prírodných nechtov. Využíva sa poškodených nechtoch ale aj pri zdravých. Pre dokonalý efekt je potrebné toto ošetrenie absolvovať.

  prečítať
 • Gold lashes 3D/4D mihalnice

  Predlžovanie mihalníc je nová populárna služba, pomocou ktorej pôsobia prirodzené mihalnice dlhšie a hustejšie. 3D umelé mihalnice sú jedinečné syntetické vlákna mihalníc, ktoré sú kučeravené tak, že dokonale kopírujú prirodzené mihalnice. Sú nalepované po jednom na vlastné mihalnice tak, že výsledkom sú prirodzené, krásne a zmyselné mihalnice. 3D umelé mihalnice boli vyvinuté na každodenné použitie.

  prečítať
 • Koken pleťova maska

  Je "hviezdnou" aktívnou zložkou kozmetických prípravkov a jeho popularita právom zažíva ohromný nárast. Ide o čisto prírodnú látku, ktorá je získavaná z mäkkého dreva ako napríklad: hĺbkovo pokožku čistí, detoxikuje a dezinfikujú. Okamžite redukuje nabytočný maz. Aktívny uhlík dobre pôsobí na akýkoľvek typ pleti, vystavený znečistenému prostrediu či stresu.

  prečítať

Kontakt

Adresa a miesto, kde nás najdete

Niki Design, s.r.o.
Turecká 40, 940 01, Nové Zámky
IČO: 50 259 458, DIČ: 2120252706, IČ DPH: SK2120252706

Telefón: +421 907 821 735
E-mail: info@nechtovydizajn.sk

Prevádzka: Niki Design, Turecká 40, 940 02, Nové Zámky
(Slepá ulica oproti poisťovni Allianz, centrum mesta)